KONST / Litografier / Färglitografi 14176084
nr 1417 6084
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
John-Erik Franzén (f. 1942), Sverige. Motorcyklar. Signerad, numrerad 124/320. Färglitografi, bildmått: 19x22cm, yttermått inklusive ram: 33x35cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:58:37
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén